After MacPivo XII


Kolejne spotkanie zostało zakończone. Kto się nie zjawił niech ma pretensje do samego siebie ;) Rozpoczęte spotkanie standardowo o 20:00 w lokalu Whispers (Manufaktura w Łodzi).

Tematy? Trochę tego było: używanie ‚i’ w nazwach (iTouch, iKolokwium, iMajtki, iStringi, iDebile itp.), audycja AppleBlog, krótko o życzliwości użytkowników Mac’ów, wspomnienia z poprzednich spotkań, wpadki kelnerów, który aparat robi lepsze zdjęcia. Nie ma szans na zrobienie listy wszystkich tematów. Kto był ten wie dokładnie o czym dyskuje były.

Staraliśmy się określić kolejny termin MacSpotkania i na razie ustalona data to 07.03.2008r. Jeśli cokolwiek się zmieni na pewno uczestnicy poinformują o tym na blogach / forach internetowych / sms’ami ;)

Na kolejne spotkanie jest szansa, że pojawią się goście. Poza tym będzie to prawdziwe rocznicowe spotkanie więc jest szansa na coś ‚specjal’. Wszystko się ustali wspólnie – sugeruję śledzenie moich wypocin na blogu, Pawła lub Bartka

Nowym uczestnikiem został JędrekMac – sugestia dla Ciebie – naładuj telefon przed kolejnym wyjściem z domu ;)

Podziękowania przesyłam każdemu kto się zjawił, na krótko czy na długo – bez różnicy: Ania, Marta, Paweł, Robert, Bartek, Kuba, Jędrek, Bartek i na końcu pozostaję ja – Kris ;) 

ps. Zdjęcia po dokonaniu segregacji pojawią się jutro – zapewne w formie linka do strony z galerią zrobioną oczywiście w iWeb :) 

Reklamy

2 myśli na temat “After MacPivo XII”

  1. Hmm, mój telefon ma skrót do włączania bluetooth, a ten bardzo lubi być włączony, nastepnym razem wezmę ładowarkę… tak na wszelki wypadek :]

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s