Audycja AppleBlog – Kraków+Łódź


Wizyta trzymana w tajemnicy, zaskoczenie jakieś pewnie było dla niektórych :) Razem z Bartkiem (Peelar) pojechaliśmy do Krakowa na audycję do Pawła, Asi i Grześka czyli Audycja AppleBlog w Studenckim Radiu Frycz.

Podróż spokojna, GPS był złośliwy na terenie Krakowa ale dotarliśmy na czas ;) Jako, że tłusty czwartek studio wypełnione było faworkami (chrustami) i pączkami zarówno z Krakowa jak i z miasta Łodzi ;)

Temat audycji: O społeczności Makowej. Czy istnieje? Jaki jest jej poziom? Nie będę opisywał wniosków i przemyśleń z audycji – po prostu zapraszam do jej odsłuchania :) (bezpośredni link tutaj, strona podcastu tutaj)

Podcast dostępny 1 dzień po występie na żywo – podziękowania dla chętnych ‚tnących’ czytelników i słuchaczy AppleBlog (w tym przypadku był to Sebastian Talar).

51 minut ciekawej dyskusji bez scenariusza :) Najdłuższy odcinek podcastu od Pawła Nowaka – ciekawe kto następny go odwiedzi (oczywiście Asię i Grześka też). Dla mnie bomba :) Pozdrowienia dla uczestników 10 odcinka audycji AppleBlog i mam nadziję, że do zobaczenia :)

ps. Asiu pączki z miasta Łodzi smaczne? Paweł spróbował czy się nie załapał? ;)

Reklamy

5 myśli na temat “Audycja AppleBlog – Kraków+Łódź”

  1. Łódzkie pączki, muszę przyznać, zdecydowanie smaczniejsze; powietrze pewnie lepsze i drożdże chętniej rosną;)

    Wasza wizyta była potrzebna audycji i myślę, że otworzyliśmy drzwi do nowej formy rozmów na „antenie” (a raczej „kablu”).
    Mamy nadzieję (i napewno nie mówię tylko za siebie), że jeszcze nie raz nas odwiedzicie, może choćby dlatego żeby zobaczyć Rynek (i jego piwnice), a nie stary bunynek nowej szkoły…

  2. No prosze Krzysztofie, szalejemy :) wywiady, spotkania co bedzie nastepne?! ;) pozdrawiam marta ps. od 2 dni jestem szczesliwa posiadaczka mac’a

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s