Kina Grannis – Gotta Digg


Kina Grannis – kto inny mógłby w tak piękny sposób zaśpiewać o ‚zwykłej’ stronie internetowej Digg.com? :) Kina brała udział w konkursie internetowym Doritos dzięki któremu zwycięzca miał szansę zaśpiewania na SuperBowl w USA. Oczywiście Kina wygrała!

Jej popularność rośnie z dnia na dzień a w iTunes Store można już kupić utwór, który zaśpiewała na SuperBowl – Message from Your Heart.

Skąd ja dowiedziałem się o niej? Najpierw na Digg.com pojawił się news o tym, że ktoś napisał i zaśpiewał piosenkę o serwisie. Następnie Diggnation opisało ten news jako najbardziej popularny w tygodniu :)

Ktoś pomyśli – no dobra ale to jakaś amatorka i śpiewa durną piosenkę, co w tym nadzwyczajnego? – to, że piosenka pochłania w całości a urok osobisty Kiny powala i zachęca do słuchania innych jej utworów :) 

Poniżej 2 filmiki, pierwszy to jej krótka historia życia a drugi to wspomniana przeze mnie piosenka Gotta Digg, która tkwi u mnie w głowie od samego początku i gdybym tylko miał odpowiedni głos to bym ją śpiewał podczas kąpieli codziennie ;)

Who Is Kina Grannis?

Gotta Digg !

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s