DeskLickr – odmień swoje biurko


Macie czasami wrażenie, że biurko z niezbyt często zmienianą tapetą jest trochę nudne? A może po prostu nie chce Wam się szukać co chwila zdjęć w odpowiedniej rozdzielczości żeby urozmaicić trochę tło, na którym pracujecie?

Program DeskLickr pozwala Wam na zmienianie tapet z częstotliwością co 1 minutę lub więcej (można też ustawić godziny jako ‚skok’).

Skąd program ma nowe tapety dla Nas? Z ‚dość’ popularnego serwisu Flickr.com. W opcjach zaznaczyć sugeruję zaznaczyć opcję Ignore images smaller than your monitor aby dopasować jakościowo grafikę do swojego ekranu.

Można w opcjach ustawić kilka rzeczy m.in. wyszukiwanie po tagach itp., tylko zdjęcia ze swojego konta, które podajemy w ustawieniach. Na razie korzystam z ‚gołego’ DeskLickr bo u siebie na Flickr nie mam żadnych zdjęć…jeszcze nie :)

Podczas zmiany tapety pojawia się ładny ‚HUD’ w stylu Bezel (coś jak w QS) i informuje Nas o autorze i nazwie zdjęcia. Klikając w tą informację dostajemy się bezpośrednio na stronę zawierającą daną grafikę.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s