Nine Inch Nails – Remix


NIN

Ghost I przesłuchałem już chyba setki razy. Niedługo moja karta w mBanku (eKarta zwykła dodawana do eKonta) zyska możliwość dokonywania płatności przez internet i wtedy zakupię wersję 2 x CD + download :) (więcej o nowych możliwościach kart w mBanku tutaj)

NIN jednak oprócz ostatnio wydanych Ghosts oferuje dość ciekawą rzecz na swojej stronie, mianowicie sekcję Remix. Co to jest? Krótko postaram się opisać.

Rejestrujemy się tam zdobywając tym samym możliwość ściągnięcia wersji multitrack (RAW, Ableton Live, Garage Band) niektórych utworów m.in. Ghosts, 2 utwory od Saul Williams’a, NIN Capital G itd. Możemy wtedy je dowolnie poddać modyfikacji. Następnie wrzucamy ją na tą samą stronę i czekamy na oceny od innych uczestników ‚zabawy’.

Co w tym takiego fajnego? No cóż poza darmowymi utworami instrumentalnymi wrzucanymi przez samego Trenta Reznora (Closer, Hurt, Capital G, Survivalism i wiele innych) to mamy dostęp do naprawdę dobrych remixów zrobionych przez fanów NIN. Osobiście najlepszy do tej pory to Just Like You Imagined (Orchestral Version).

Korzystać z Remix.NIN.com możemy na 2 sposoby: stream online albo ściągamy sobie każdy utwór do siebie i potem np. wrzucamy na iPod’a i delektujemy się darmową i dobrą muzyką :)

Sam żadnego utworu nie wgrałem ale co jakiś czas zaglądam i szukam kolejnych perełek do kolekcji. Ostatnio znalazłem remix dość znanej osoby w świecie muzyki: Charlie Clouser. Nie znacie go ? A kojarzycie film SAW ? To on napisał utwory, które słyszymy m.in. w zakończeniu pierwszej części…porażające…

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s