Kris i Podcasty – Część 2 – Happy Tree Friends


Happy Tree Friends niektórzy z Was mogą kojarzyć z późnych godzin spędzonych przed telewizorem. Konkretnie tych kiedy patrzyliście na MTV :) Właśnie tam pierwszy raz moje oczy (a także głowa) zostały splamione dość oryginalnym poczuciem humoru jaki prezentują sobą zwierzątka z rodzinki Happy Tree Friends ;)

HTF jest bajką dla dorosłych. Czarny humor w połączeniu z przemocą i gigantyczną ilością krwi czasami daje mieszankę wybuchową.

iTunes oczywiście daje Wam możliwość dokonania subskrypcji Happy Tree Friends (format zgodny z iPod’ami). Jedynym minusem może być umieszczanie w każdym odcinku reklamy na początku. Najczęściej są to komunikaty informujące o fundacjach walczących z uzależnieniem od narkotyków w USA. Połączone są więc rzeczy przyjemne z pożytecznymi.

Dzięki iTunes możecie skompletować chyba wszystkie odcinki. Umilą one Wam nudną podróż np. na uczelnię, którą pokonujecie zapewne z publicznych środkach transportu. Ostrzegam jednak – niektórzy pasażerowie dziwnie się mogą na Was patrzeć jeśli zobaczą co oglądacie – nie każdemu może się spodobać taka ‚bajka’ i taki czarny humor ;)

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s