Konkurs Nicolas Games


Nicolas Games Konkurs

Na stronie Nicolas Games pojawiła się dzisiaj ciekawa informacja dla użytkowników OSX i zapalonych graczy:

W związku z nadchodzącymi premierami gier Enemy Territory: Quake Wars, Fable: The Lost Chapters i The Sims: Castaway Stories zapraszamy Was do wzięcia udziału w konkursie zorganizowanym przez firmę NICOLAS GAMES!

Nagrodami w konkursie są 3 gry na MAC`a: Enemy Territory: Quake Wars, Fable: The Lost Chapters i The Sims: Castaway Stories (po jednej sztuce dla każdego zwycięzcy).

Aby wziąć udział w konkursie należy prawidłowo odpowiedzieć na nasze pytanie związane z jedną z gier i wysłać odpowiedź na adres e-mail: konkursy@nicolasgames.pl.

Wiadomość e-mail z odpowiedzią na pytanie powinna ponadto zawierać dane adresowe do wysyłki nagrody (jeżeli w wyniku losowania uczestnik zostanie zwycięzcą).

Aby wziąć udział w konkursie należy zaakceptować warunki regulaminu*

Regulamin konkursu brzmi:

*Regulamin konkursu:
Konkurs jest otwarty dla wszystkich i trwa od 30.04.2008 do 15.05.2008 r. Wzięcie udziału w konkursie oznacza wyrażenie zgody na zebranie i przetworzenie danych osobowych uczestnika, w rozumieniu „Ustawy o ochronie danych osobowych”, przez Nicolas Games w celu ustalenia zwycięzców konkursu, oraz zgodę na publikację tych danych na stronach internetowych wydawnictwa Nicolas Games, w przypadku gdy uczestnik zostanie jednym ze zwycięzców. Dane te zostaną wykorzystane przez Nicolas Games tylko i wyłącznie w tych celach. W konkursie nie mogą brać udziału etatowi pracownicy wydawnictwa Nicolas Games oraz członkowie ich rodzin. Zwycięzcy konkursu zostaną powiadomieni poprzez wiadomość e-mail o wygranej.

Pytanie konkursowe:

Enemy Territory: Quake Wars to wieloosobowa gra:

a) akcji,

b) strategiczna,

c) przygodowa.

Proste pytanko prawda? :) Odpowiedzi wysyłajcie na adres konkursy@nicolasgames.pl do 15 maja 2008 roku. Nagrody zostaną wylosowane 16 maja i wtedy też ogłoszone będą wyniki pewnie na stronie Nicolas Games.

Powodzenia !

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s