Kris i Podcasty – Część 12 – Systm


Zainteresowałem się tym podcastem dosyć niedawno. Na początku prowadził go Kevin Rose i DoubleD. Potem ekipa trochę się zmieniała. 2 tygodnie temu smutna wiadomość dotarła do oglądających Systm – David Randolph odchodzi z Revision3. Tym samym podcast będzie prowadził na razie sam Patrick Norton. Możliwe, że dołączy do niego jakaś druga osoba – w ten sposób program na pewno stanie się jeszcze ciekawszy.

Systm

Nie napisałem jeszcze jednak o czym tak naprawdę jest Systm :) Sami twórcy określają się jako program o projektach DIY czyli „Do It Yourself” (Zrób To Sam).

Opisywali ostatnio jak podkręcać procesory w PC, jak montować wodne chłodzenie (i czy rzeczywiście jest to taka kolosalna różnica między standardowymi radiatorami i wiatrakami jeśli chodzi o hałas), malowali laptopy i wiele innych ciekawych rzeczy.

Jest to program skierowany raczej do osób, które lubią sprawy czysto techniczne a także chcą czasami zbudować ‚coś z niczego’ :) (np. antenę do WiFi).

Tak jak inne podcasty z Revision3 również i ten dostępny jest w kilku wersjach, np.:

Resztę możecie sprawdzić na oficjalnej stronie Systm i zapisać się zarówno na podcast w iTunes jak i Miro czy Social Zune.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s