CreACTIVE Day z iSpot


Nowoczesne i kreatywne narzędzia dla edukacji.

Odkryj potęgę rozwiązań i produktów Apple na największej prezentacji w Polsce! Zapraszamy wszystkich na ‚CreACTIVE Day with iSpot‚, wydarzenie wspólnie organizowane ze Studenckim Kołem Naukowym Marketingu CreACTIVE oraz Wydziałem Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego.

Cel spotkania

Pragniemy przedstawić Państwu nowoczesne, kreatywne rozwiązania w zakresie prezentacji treści cyfrowych jak również przedstawić markę Apple jako światowego lidera w dziedzinie technologii multimedialnych, edukacji i oprogramowania dla profesjonalistów.

Plan

Prezentacja główna – 10:00 – 13:00, Aula A0 – Uniwersytet Łódzki – ul. J.Matejki 22/26 – wstęp wolny

Prezentacja dotyczyć będzie rozwiązań i produktów firmy Apple. Główna część prezentacji dotyczyć będzie pakietów iWork i iLife, ich zastosowań edukacyjnych, naukowych i artystycznych. Prezentację poprowadzi specjalista i ekspert iSpot, makentuzjasta i makewangelista :)

Warsztaty iWork / iLife skierowane do studentów – od 13:45 – sale ćwiczeniowe 303 i 310

Zajęcia odbywać się będą w w dwóch salach, oddzielnie z pakietu iLife (sala 303) i iWork (sala 310). Zainteresowani zostaną podzieleni na grupy i przydzieleni do poszczególnych stanowisk. Proponujemy wykonanie zadań wykorzystujących integralność poszczególnych programów (iWork – prezentacja multimedialna, iLife – przygotowanie podkastu gotowego do wystawienia na youtube / własną stronę www).

Uczestnictwo w warsztatach wymaga wcześniejszego zarejestrowania się drogą e-mailową na adres: wiktor.krzeminski@ispot.com.pl. Zgłoszenie powinno zawierać imię, nazwisko, nazwę uczelni i numer telefonu (w celu potwierdzenia rejestracji). Proszę również zaznaczyć, który warsztat Państwa interesuje (iLife lub iWork). Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Zespoły, które zaprezentują najciekawsze prace zostaną nagrodzone iPodami Shuffle!

Zajęcia moderować będą pracownicy salonu iSpot z Galerii Łódzkiej oraz przeszkoleni studenci z koła CreACTIVE organizującego event.

Prezentacja oferty produktowej salonów iSpot (komputery + iPod’y) – 9:00 – 20:00, Patio

Komputery i iPody wraz z krótkim opisem prezentowane będą na patio wydziału przez cały dzień i będą dostępne do bezpośredniego użycia dla wszystkich zainteresowanych. Informacjami służyć będą pracownicy salonu iSpot z Galerii Łódzkiej oraz przeszkoleni studenci z koła CreACTIVE współorganizującego event.

Na wszelkie Państwa pytania dotyczące eventu, odpowie Pan Wiktor Krzemiński (tel. 509 507 408), a także pracownicy salonu iSpot w Galerii Łódzkiej.

Organizatorzy:

Organizatorzy

Patroni medialni:

Patroni medialni

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s