Kris i Podcasty – Część 15 – Internet Superstar


Jakiś czas temu opisywałem podcast Web Drifter. Prowadzący go Martin Sargent ma też drugi program w Revision3: Internet Superstar.

Internet Superstar

Internet wypełniony jest gwiazdami, mniejszymi lub większymi – to jest pewne. Jedni robią to dla zabawy, inni dla sławy i pieniędzy. Są normalni ludzie, którzy uciekają od szarej rzeczywistości ale też i tacy co mają ‚nierówno pod sufitem’ i Internet jest dla nich prawdziwym życiem.

O tych gwiazdach internetu mówi Martin i jego kumpel Gator w podcaście „Internet Superstar”. To program gdzie oprócz czasami zapraszanych gości możecie zobaczyć jak bardzo skrzywieni ludzie są twórcami tego całego web 2.0 :P

Martin & Gator

Kogo możemy zobaczyć ? Np. Tron Guy, człowieka który napisał książkę z kawałami o Chucku Norrisie, Tom Green, autora piosenki Chocolate Rain czyli Tay Zonday itd.

Oprócz odcinków co środę od poniedziałku do piątku Martin wydaje „Lil’ Internet Superstar” czyli krótkie odcinki o małych ‚gwiazdach internetu’ takich jak: mistrz w puszczaniu ‚gazów’, kobiety zgniatające owoce, 80 letni striptizer, strona o materacach leżących na ulicy itp. interesujące rzeczy :)

Jeśli przypadł Wam do gustu humor Martina z WebDrifter to tutaj też go znajdziecie :)

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s