To tylko Rock & Roll


Apple iPod Event 2009

„It’s only rock and roll, but we like it.” Pod takim hasłem Apple 9 września rozpocznie swoją konferencję (10:00 rano w USA / 19:00 u Nas). Jak co roku spodziewać się możemy odświeżenia linii iPod’ów. Nie spodziewam się rewolucji a raczej ewolucji, podobnie jak Apple postąpiło ze swoim systemem OSX.

Oby nie dodali głośniczków do Nano czy Classica bo mam dość gówniarzy chodzących po ulicy, słuchających na ‚fulla’ swojej gównianej muzyki :/ Już wolę ten zbędny aparat o jakim piszą strony związane z plotkami na temat Apple.

Dziwny jest jednak dzień tego wydarzenia – piątek środa. Zawsze to był poniedziałek / wtorek. Może w ten sposób będzie Apple mogło spokojnie przez weekend dostarczyć nowe produkty do swoich ‚Apple Premium Reseller’ów powiedzieć, że premiera ‚next monday’ i w ten sposób uda im się wszędzie dostarczyć sprzęt, ostatnio bowiem coś niezbyt idzie im dostarczenie towaru do APR ;) (A może to specjalny zabieg marketingowy mający na celu wywołanie żądzy u użytkowników Leoparda :P ?)

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s